Loading

Online marketing a sociální sítě

Chcete být moderní a využívat nejúčinnějších metod pro oslovení nových klientů? Buďte s námi sociální na Facebooku, Instagramu, Twitteru, ale i dalších trendy sítích a vsaďte na tvorbu reklam na bázi PPC či newsletterů.

 

Tvorba a správa PPC kampaní

Tvorba a správa PPC kampaní

Princip PPC spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení reklamy, platí až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl. Výhodou PPC reklamy je její plánovatelnost a měřitelnost.

Moderní email marketing

Moderní email marketing

Patří mezi nástroje přímého marketingu, který lze využívat ke sdělení konkrétní informace či novinky na přesně stanovený seznam lidí, díky čemuž jde o jeden z nejefektivnějších způsobů one-to-one komunikace.

Správa stránek na sociálních sítích

Správa stránek na sociálních sítích

V oblasti sociálních médií nabízíme kompletní servis, počínaje založením a nastavením stránky, dále denní obsahovou správou a komunikaci s fanoušky a konče pravidelným reportováním statistik a jejich vyhodnováním.

Reklamy na sociálních sítích

Reklamy na sociálních sítích

V oblasti sociálních sítí se specializujeme rovněž na placenou reklamu. Tu jsme pro vás schopni zajistit nejen na Facebooku, ale také například na sítích Instagram, YouTube, LinkedIn či TripAdvisor.

Proč spolupracovat s námi?

Dodržování termínů a efektivní komunikace
Otevřená a férová spolupráce
Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou
Dlouholeté zkušenosti našich pracovníků