Loading

Programování a optimalizace www stránek

Naše weby stavíme na CMS systému Drupal a při programování stránek vždy myslíme také na optimalizaci pro vyhledávače, abychom zajistili co nejlepší možné přirozené výsledky hned při startu. Drupal nám zároveň dává jistotu kontinuity našich projektů a nestane se Vám, že zůstanete bez technické podpory. Stránky pouze nestavíme neprogramujeme, ale nabízíme komplexní servis od grafického návrhu, programování až po následnou správu, co se týče obsahu i funkčnosti. Po výstavbě jsme pak k dispozici s analýzami, monitoringem a případné pomoci v oblasti online marketingu a optimalizace.

 

Programování internetových stránek

Programování internetových stránek

Nabízíme komplexní řešení tvorby vašich internetových stránek, počínaje konzultací, návrhem grafického designu a konče samotným programováním.

Návrh grafiky na míru

Návrh grafiky na míru

Vzhled webu je první věc, kterou podvědomě hodnotíme. Kvalitní webdesign zpříjemní pohyb návštěvníků na vašich stránkách a prodlouží celkovou dobu strávenou na webu.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Cílem SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače) je získat pro vaši webovou stránku co nejlepší přirozené pozice ve vyhledávačích a tím pádem přilákat co nejvíce návštěvníků, aniž byste za ně platili.

Správa obsahu

Správa obsahu

Naše práce nekončí pouhým dotažením webu do finiše. V případě zájmu jsme ochotni zajistit pravidelnou administraci obsahu (např. přidávání novinek), a to i u webů, které jsme nedělali.

Copywriting - tvorba originálních textů

Copywriting - tvorba originálních textů

Potřebujete pomoct s psaním novinek pro váš web? Chcete napsat šikovný PR článek, případně tiskovou zprávu? Obraťte se na nás a náš zkušený copywriter vám vyjde vstříc!

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů hraje obrovskou roli pro stránky, které chtějí předehnat svou konkurenci a být na co nejvyšších příčkách vyhledávačů, aniž by za ně museli platit. Posilte s námi svou pozici!

Proč spolupracovat s námi?

Dodržování termínů a efektivní komunikace
Otevřená a férová spolupráce
Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou
Dlouholeté zkušenosti našich pracovníků