Loading

Grafické studio a tiskové služby

Baví nás tvořit a vdechovat nápadům život. Svěřte nám do rukou veškerý proces tvorby propagačních materiálů a my pro vás připravíme důmyslné a hlavně účinné grafické řešení, zajistíme prvotřídní tisk a doručíme tiskoviny až na váš stůl. Spolupracujeme s vlastní tiskárnou, díky které jsme schopni poskytnout kvalitní digitální i offsetový tisk za tu nejlepší cenu a s rychlým zhotovením.

 

Korporátní identita

 

Korporátní identita

Koncept jednotlivých grafických prvků vizuální prezentace společnosti nebo konkrétního produktu. Naše práce nekončí u pouhého návrhu loga, ale prolíná se napříč vším, co je s vaší firmou spojené.

Grafický design webových stránek

Grafický design webových stránek

Vzhled webu je první věc, kterou podvědomě hodnotíme. Kvalitní webdesign zpříjemní pohyb návštěvníků na vašich stránkách a prodlouží celkovou dobu strávenou na webu.

DTP grafika  a tvorba katalogů

DTP grafika  a tvorba katalogů

DTP je tvorba tiskových dat reklamních materiálů z obrazových a textových podkladů. Data vytváříme buď podle korporátní identity nebo podle konkrétního grafického návrhu. Vše je úzce spjato s výslednou tiskovou technologií, podle které jsou nakonec data upravena.

Obalový design

Obalový design

Může výrazně zvýšit důvěryhodnost produktu a tím i jeho prodejnost. Před začátkem prací si s klientem ujasníme, komu je produkt určený (cílová skupina), získáme o něm kompletní informace a zmapujeme jeho konkurenci. Poté připravíme originální a účelový produktový obal.

 

 

Proč spolupracovat s námi?

Dodržování termínů a efektivní komunikace
Otevřená a férová spolupráce
Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou
Dlouholeté zkušenosti našich pracovníků